Medewerkers

Bureau Medewerkers

Sylvie van den Assum, communicatiemedewerker Generation R Next
s.vandenassum@erasmusmc.nl

 

 

Ronald van den Nieuwenhof, coördinator Focus centrum
r.vandennieuwenhof@erasmusmc.nl

 

 

Sunayna Bahadoer, bureaumedewerker
s.bahadoer@erasmusmc.nl

Edward Peters, ICT
e.d.peters@erasmusmc.nl

Jan Erkamp, bureaumedewerker Generation R Next
j.erkamp@erasmusmc.nl

Patricia van Sichem-Maeijer, secretaresse
p.maeijer@erasmusmc.nl

Marjolein Kooijman, datamanager
m.n.kooijman@erasmusmc.nl 

Rose Slotema-Haboc, administratief medewerker
r.haboc@erasmusmc.nl

Claudia Kruithof, datamanager
c.kruithof@erasmusmc.nl

Jolien Steenweg-de Graaff, coördinator Generation R Next
j.steenweg-degraaff@erasmusmc.nl

Focus Medewerkers

Tonie van Vliet -  Doedijns, onderzoeksmedewerker

Rebecca van der Klei - Groenenberg, onderzoeksmedewerker

Rukiye Yaramis, onderzoeksmedewerker

Anneke de Koning - Zuiderent, onderzoeksmedewerker

Lucienne de Zeeuw, onderzoeksmedewerker

Sabah El Aita - Loukili, onderzoeksmedewerker

Karin van Zutphen - Starreveld, administratief medewerker/ receptioniste

Antonia Noorda, onderzoeksmedewerker